Tieto webové stránky používajú súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu potvrdzujete súhlas s ich používaním.

 

 

 

Nákup na splátky


Quatro kalkulačka TU

 

 

Zľava vo výške až 45%

dvere + zárubňu a kľučku!

Zľava vo výške až 45% na dvere    zárubňu a kľučku!

Super Akcia na bytové dvere

so zárubňou a kľučkou

 

 

Kvalitne dvere za super cenu

 

TOVAR V AKCII

naša cena 15,60 €
skladom
naša cena 22,90 €
skladom
naša cena 175,00 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 43,44 €
skladom
naša cena 56,81 €
skladom

Podlahy / Gerflor Texline

Zloženie podlahovej krytiny

Unikátne vlastnosti PVC podláh Gerflor Texline sú dané ich jedinečnou konštrukciou. Dobrú odolnosť nášľapnej vrstvy garantuje 0,30 mm hrubá ochranná vrstva Pureclean. Vzhľad určuje dekoratívne pena, pod ktorou sa nachádza jedinečná, tvarovo stála, vrstva skleného vlákna, ktorá dodáva unikátny rovinatosť povrchu podlahovej krytiny aj v prípadoch, kedy nie je položená na dokonale hladkom povrchu. Podkladová pena potom dodáva krytine jej mäkkosť. U podláh Gerflor Texline je zo spodnej strany krytiny použitá unikátna vodovzdorná protiplesňová membrána. Oproti väčšine konkurenčných materiálov je Gerflor Texline vodeodolná zo spodnej aj vrchnej strany.

Vďaka účinnej tepelnej regulácii je podlaha príjemná aj pre bosé nohy. Vhodná je potom aj pre obytné miestnosti, chodby i ďalšie priestory s potrebou obmedzenia hlučnosti.

Jednoduchá pokládka

Hlavnou nevýhodou PVC podláh je vysoká citlivosť na kvalitu podkladov. Problémom je ich "schopnosť" prekopírovat nerovnosti podkladu na svoj vlastný povrch. Po čase sa potom na povrchu zreteľne začnú ukazovať nerovnosti vrstvy pod PVC podlahovou krytinou.

pvc pokládka

Podlahové krytiny Gerflor Texline sú schopné mierne nerovnosti podkladu vyrovnať. Nemusí tak byť nutné pred pokládkou podklad striekať vyrovnávacími hmotami. Tým sa docielia časové úspory, vyhnete sa nebezpečenstvám, ktoré vznikajú pri aplikácii týchto cementových zmesí a v neposlednom rade je tu aj významná finančná úspora. Pokládka je možná aj na podlahové vykurovanie.

gerlor texline pokládka

 


YWU5NzZm