Tieto webové stránky používajú súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu potvrdzujete súhlas s ich používaním.

TOVAR V AKCII

naša cena 146,00 €
skladom
naša cena 14,28 €
skladom
naša cena 4,00 €
skladom

ANKETA

O ktorý tip tovaru mate záujem?

Dvere a Zárubne 42% Podlahy Parkety 23% Kľučky a kovania 18% Montážne prace 17%

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 146,00 €
skladom
naša cena 43,44 €
skladom
naša cena 222,00 €
skladom

NOVINKY

arr3Nová pobočka v KošiciachDovoľte nám predstaviť vám novu pobočku showroom s predajom interiérových dverí a zárubni ako aj... arr3Montáž prechodového profilu namiesto prahuPraktické vyriešenie vzájomného prepojenia dlažby a laminátovej podlahy prechodovým profilom... arr3Obloženie schodov laminátovou podlahou   ... arr3Vinylová podlaha GERFLOR nová generácia podláhVinylová podlahaVinylová podlaha je umelý materiál známy pod názvom PVC – polyvinylchlorid. V... arr3Dvere ako dobrý spoločník!Keby sa ktokoľvek pokúsil o zmapovanie histórie dverí s využitím historických materiálov, techník,... arr3Ako správne vyrátať koľko podlahy potrebujemMáte miestnosť o veľkosti 4,4 x 6,2 bežného metra? Koľko presne podlahy potrebujete?...   Príklad... arr3Výhody plávajúcej podlahyVýhody plávajúcej podlahy Ak máte neustále otáznik nad výberom podlahy, aj napriek tomu, že...

KONTAKTY

Dvere Podlahy
Masaryková 22 (showroom)
08001 Prešov
tel: 0907 085 086
napíšte nám
Ludvíka Svobodu 8, Košice 040 22
0907 47 47 41


Vinylová podlaha GERFLOR nová generácia podláh

Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je umelý materiál známy pod názvom PVC – polyvinylchlorid. V prípade tejto krytiny ide o heterogénne PVC, teda o krytinu skladajúci sa z viacerých rôznorodých vrstiev. PVC iste každý pozná vyrábané a predávané na roliach rôznych šírkach. Vinylová podlaha sa vyrába v dielcoch, ktoré sa lepia samostatne, vedľa seba. V ploche potom oproti klasickému mäkčenému PVC vyzerá oveľa prirodzenejšie. Technologický a estetický pokrok v designu, tlače a povrchových úpravách predurčuje vinylové podlahy ako prirodzenú voľbu pre použitie v domácnostiach.

Vinyl Podlaha

Vinylová podlaha s textilnou podložkou

Vinylové podlahy ponúkajú široký výber dekorov, ktoré zaručene potešia všetkých milovníkov originálneho vzhľadu a netradičných materiálov. Ďalšou výhodou PVC produktov je ich ľahká pokládka, ktorú zvládnete aj bez pomoci špecializovanej firmy. Na rozdiel od kobercov nevyžadujú žiadnu zvláštnu starostlivosť, dá sa teda povedať, že podlahy z PVC sú takmer bezúdržbové. Na dotyk sú veľmi príjemné a na rozdiel od plávajúcich podláh bez podlahového vykurovania pomerne teplé. Jedna z posledných výhod PVC podláh je ich výborná zvuková izolácia, ktorú oceníte nielen vy, ale aj vaši susedia.

Pri takomto type podlahy akou je vinylová podlaha s textilnou podložkou nie sú známe žiadne nevýhody, a preto sme sa rozhodli poukázať na výhody, ktoré takýto typ ponúka. Pokládka je priamo na podklad, ktorý máte bez nutnosti vyrovnania, bez lepenia. Je vhodná na drevene palubky, na dlažbu, koberec, betón alebo samotný vinyl. Vinyl je neprepustný z oboch strán, a preto je vhodný nielen do izieb, ale aj kuchyne a kúpelní. Údržba je veľmi jednoduchá a je odolná proti roztrhaniu. Najdôležitejšie je, že pre malé detičky je veľmi príjemný na dotyk, je mäkký, teplý a zvukovo izoluje. Znamená to, že vaše malé ratolesti sa môžu na podlahe bez problémov šantiť a nebudú tým vyrušovať vašich susedov.

Vinyl je zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa používa pri balení potravín a v zdravotníctve. Neobsahuje žiadne ťažké kovy, toxické zmekčovadla ani reprotika. Vinyl je jeden z mála materiálov, ktoré sú vyrábané zo 100% recyklovateľného materiálu.

Ďalšie výhody:

- odolnosť, trvanlivosť, ochrana proti škvrnám

- realistický vzhľad

- rozmanitosť dekorov

- dlhá životnosť výrobkov

- povrch podlahy zostane rovný, aj keď položíte na nerovnú plochu

- odolnosť voči vlhkosti – vinylová podlaha je vhodná do kúpelní

- absorbuje hluk

- tepelne izoluje

- pokládka je bez lepenia – na akýkoľvek povrch

- vinylová podlaha je vhodná na podlahové kúrenie – rýchlo sa nahrieva a dlho udržuje teplo

- je ideálna pre byty, haly alebo k prekrytiu tvrdých a hlučných podláh

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZmIwMDM5Nj