Tieto webové stránky používajú súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu potvrdzujete súhlas s ich používaním.

 

 

 

Nákup na splátky


Quatro kalkulačka TU

 

 

Zľava vo výške až 45%

dvere + zárubňu a kľučku!

Zľava vo výške až 45% na dvere    zárubňu a kľučku!

Super Akcia na bytové dvere

so zárubňou a kľučkou

 

 

Kvalitne dvere za super cenu

 

TOVAR V AKCII

naša cena 15,62 €
skladom
naša cena 10,90 €
skladom
naša cena 26,00 €
skladom

ANKETA

O ktorý tip tovaru mate záujem?

Dvere a Zárubne 42% Podlahy Parkety 23% Kľučky a kovania 18% Montážne prace 17%

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 175,00 €
skladom
naša cena 44,00 €
skladom
naša cena 19,00 €
skladom

KONTAKTY

Dvere Podlahy
Masaryková 22 (showroom)
08001 Prešov
tel: 0907 085 086
napíšte nám
Ludvíka Svobodu 8, Košice 040 22
0907 47 47 41


Dvere ako dobrý spoločník!

Keby sa ktokoľvek pokúsil o zmapovanie histórie dverí s využitím historických materiálov, techník, výroby a štýlu, ktoré sú charakteristické pre dvere v rôznych miestach a dobe, vznikla by fascinujúca história, v ktorej sa spoločensko-politické dianie často odohrávalo za dverami, na ich prahu alebo niekde medzi nimi.

 

Môžeme o dverách povedať že sú pohybovo-elastická idea, ktorej hlavnou náplňou je oddeľovať jednu časť od druhej. Môžeme si myslieť, že dvere sú len časť bývania alebo časť verejných miest. Dvere sú pre ľudí predovšetkým dobrým spoločníkom pri ľudských aktivitách, pri práci, pri odpočinku, ale aj pri radostných chvíľach. Nezabúdame ani na jednania a v neposlednom rade aj rozvíjanie medziľudských vzťahov.

Pri kúpe dverí je potrebné dbať na kvalitu a na priestor okolo Vás, teda priestor, kde dvere umiestnite. V súčasnosti si môžete vybrať so širokej ponuky dverí, od povrchovej úpravy a to: fólia, laminát alebo v prevedení drevenej dýhy až po kvalitu výplne. Ženy nezabúdajú ani na farebné prevedenie. Farieb je niekoľko tisíc od jednoduchších a klasických až po imitácie dreva. Nezabúdame ani na vzory a skla. Sklo si môžete vybrať farebné, matné alebo číre v rôznych vzoroch a tvaroch, vašej fantázií sa medze nekladú. Ale pravidlom je, že čím väčšia fantázia, tým hlbšie do vrecka. V súčasnosti aj tie najjednoduchšie dvere prinesú nielen úžitok, ale aj jednoduché a pritom nerušené línie do vášho interiéru. Zákazníci často prihliadajú na každý detail a konštrukciu výrobkov, pričom firma by mala pamätať, že zákazníkové uspokojenie je satisfakcia pre spoločnosť, kde si zákazník dvere zakúpil.

 

NDkyY