Tieto webové stránky používajú súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu potvrdzujete súhlas s ich používaním.

 

 

 

Nákup na splátky


Quatro kalkulačka TU

 

 

Zľava vo výške až 45%

dvere + zárubňu a kľučku!

Zľava vo výške až 45% na dvere    zárubňu a kľučku!

Super Akcia na bytové dvere

so zárubňou a kľučkou

 

 

Kvalitne dvere za super cenu

 

TOVAR V AKCII

naša cena 220,00 €
skladom
naša cena 175,00 €
skladom
naša cena 110,00 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 43,44 €
skladom
naša cena 56,81 €
skladom

FORESCOLOR - plná farba MDF

FORESCOLOR je exkluzívna nová rada farebných a tvarovaných dosiek MDF. Je to umelá farebná doska, ktorá má organický pigment integrovaný priamo do svojich drevných vlákien, čo vytvára konzistentné rozloženie farieb v celej doske. To zvyšuje trvanlivosť a udržuje jej vzhľad v náročných prostrediach, kde lamináty a lakované povrchy vykazujú škrabance a triesky.

FORESCOLOR je ideálnym materiálom pre rôzne aplikácie, ako sú obchodné a kancelárske priestory, hotely a reštaurácie, výroba nábytku, priečky, stenové panely, akustické panely a ďalšie interiérové ​​aplikácie, kde žiarivé farby, textúry a hĺbka vytvárajú jedinečné vizuálne vyjadrenie.

Je k dispozícii vo forme hladkých a reliéfnych dosiek. Laminátové a smerované vzory môžu byť tiež vytvorené na dosiahnutie výrazných 3D farebných profilov. Lesklý povrch tiež ponúka výrazne odlišný a svieži vzhľad.

Kliknite sem, aby ste videli, ako je jeho aplikácia obmedzená iba vašou fantáziou.

Vlastnosti a výhody:

K dispozícii v jednoduchých alebo reliéfnych štýloch
Netoxický s nízkymi emisiami (E0) - vhodný pre nábytok, hračky, aplikácie pre starostlivosť o deti
Hladké obrábanie v 3 rozmeroch - zaisťuje ostré hrany na vašich obrábaných profiloch bez osrstenia alebo štiepania
Stabilita farieb - odolná voči UV žiareniu a umelému svetlu, ktoré zachovávajú brilantné farby dlhšie
Tvrdé a trvanlivé - ideálne pre oblasti s vysokou premávkou alebo tam, kde dyhované dosky môžu vykazovať opotrebenie
Ľahká údržba - Malé poškodené oblasti môžu byť obrúsené, aby sa oblasť ľahko opravila
Odolnosť proti vlhkosti a ohňu - podľa austrálskych a európskych noriem. Na požiadanie sú k dispozícii FR a NAF (100% bez formaldehydu)
Zvýšená stabilita vlhkosti vo vlhkom prostredí
Väčšia vnútorná súdržnosť a mechanická pevnosť
Väčšia odolnosť proti ohybu pri zaťažení
Atribúty trvalej udržateľnosti: hodnotené E0 - extrémne nízke VOC (menej ako 0,5%)

Nová pobočka v Košiciach

Dovoľte nám predstaviť vám novu pobočku showroom s predajom interiérových dverí a zárubni ako aj bezpečnostných vchodových dverí, a kompletnú škálu podlahovín. Prinášame vám priestory kde si určíte vyberiete tie správne dvere a podlahu k nim.


Nech sa páči navštívte nás v OC Hornád (Hnedák) na sídlisku Dargovských hrdinov - Furča.

Kontakt 0907 47 47 41 - obchod@dverepodlahy.sk


K dispozícii sme vám denne od 9:00-18:00 v piatok od 9:00 - 17:00 a v sobotu od 9:00 - 12:00


Tešíme sa na vašu návštevu.


S pozdravom 2v1 :-)


Vitajte v internetovom a kamennom obchode

Dvere Podlahy

V ponuke podlahy Quick-Step v Prešove

Sme poctený, že spoločnosť Quick-step výrobca laminátových, vinylových a drevených podláh si vybrala našu firmu ako predajcu v meste Prešov, tzn. že už aj u nás si môžete vybrať, zakúpiť a dať namontovať podlahu značky Quick Step. Radi by sme vám poskytli uvítaciu zľavu na cely sortiment vo výške 7%, tešíme sa na vašu návštevu na ulici Masarykova 22, Prešov (bývalé odevné závody OZKN). Cela ponuka podlah TU

Montáž prechodového profilu namiesto prahu

Praktické vyriešenie vzájomného prepojenia dlažby a laminátovej podlahy prechodovým profilom Standard 100 x 6 mm.

Obloženie schodov laminátovou podlahou

 

Vinylová podlaha GERFLOR nová generácia podláh

Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je umelý materiál známy pod názvom PVC – polyvinylchlorid. V prípade tejto krytiny ide o heterogénne PVC, teda o krytinu skladajúci sa z viacerých rôznorodých vrstiev. PVC iste každý pozná vyrábané a predávané na roliach rôznych šírkach. Vinylová podlaha sa vyrába v dielcoch, ktoré sa lepia samostatne, vedľa seba. V ploche potom oproti klasickému mäkčenému PVC vyzerá oveľa prirodzenejšie. Technologický a estetický pokrok v designu, tlače a povrchových úpravách predurčuje vinylové podlahy ako prirodzenú voľbu pre použitie v domácnostiach.

Vinyl Podlaha

Vinylová podlaha s textilnou podložkou

Vinylové podlahy ponúkajú široký výber dekorov, ktoré zaručene potešia všetkých milovníkov originálneho vzhľadu a netradičných materiálov. Ďalšou výhodou PVC produktov je ich ľahká pokládka, ktorú zvládnete aj bez pomoci špecializovanej firmy. Na rozdiel od kobercov nevyžadujú žiadnu zvláštnu starostlivosť, dá sa teda povedať, že podlahy z PVC sú takmer bezúdržbové. Na dotyk sú veľmi príjemné a na rozdiel od plávajúcich podláh bez podlahového vykurovania pomerne teplé. Jedna z posledných výhod PVC podláh je ich výborná zvuková izolácia, ktorú oceníte nielen vy, ale aj vaši susedia.

Pri takomto type podlahy akou je vinylová podlaha s textilnou podložkou nie sú známe žiadne nevýhody, a preto sme sa rozhodli poukázať na výhody, ktoré takýto typ ponúka. Pokládka je priamo na podklad, ktorý máte bez nutnosti vyrovnania, bez lepenia. Je vhodná na drevene palubky, na dlažbu, koberec, betón alebo samotný vinyl. Vinyl je neprepustný z oboch strán, a preto je vhodný nielen do izieb, ale aj kuchyne a kúpelní. Údržba je veľmi jednoduchá a je odolná proti roztrhaniu. Najdôležitejšie je, že pre malé detičky je veľmi príjemný na dotyk, je mäkký, teplý a zvukovo izoluje. Znamená to, že vaše malé ratolesti sa môžu na podlahe bez problémov šantiť a nebudú tým vyrušovať vašich susedov.

Vinyl je zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa používa pri balení potravín a v zdravotníctve. Neobsahuje žiadne ťažké kovy, toxické zmekčovadla ani reprotika. Vinyl je jeden z mála materiálov, ktoré sú vyrábané zo 100% recyklovateľného materiálu.

Ďalšie výhody:

- odolnosť, trvanlivosť, ochrana proti škvrnám

- realistický vzhľad

- rozmanitosť dekorov

- dlhá životnosť výrobkov

- povrch podlahy zostane rovný, aj keď položíte na nerovnú plochu

- odolnosť voči vlhkosti – vinylová podlaha je vhodná do kúpelní

- absorbuje hluk

- tepelne izoluje

- pokládka je bez lepenia – na akýkoľvek povrch

- vinylová podlaha je vhodná na podlahové kúrenie – rýchlo sa nahrieva a dlho udržuje teplo

- je ideálna pre byty, haly alebo k prekrytiu tvrdých a hlučných podláh


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ekologický certifikát
Ľubomír Delina
23.02.2019 23:17
Dvere ako dobrý spoločník!

Keby sa ktokoľvek pokúsil o zmapovanie histórie dverí s využitím historických materiálov, techník, výroby a štýlu, ktoré sú charakteristické pre dvere v rôznych miestach a dobe, vznikla by fascinujúca história, v ktorej sa spoločensko-politické dianie často odohrávalo za dverami, na ich prahu alebo niekde medzi nimi.

 

Môžeme o dverách povedať že sú pohybovo-elastická idea, ktorej hlavnou náplňou je oddeľovať jednu časť od druhej. Môžeme si myslieť, že dvere sú len časť bývania alebo časť verejných miest. Dvere sú pre ľudí predovšetkým dobrým spoločníkom pri ľudských aktivitách, pri práci, pri odpočinku, ale aj pri radostných chvíľach. Nezabúdame ani na jednania a v neposlednom rade aj rozvíjanie medziľudských vzťahov.

Pri kúpe dverí je potrebné dbať na kvalitu a na priestor okolo Vás, teda priestor, kde dvere umiestnite. V súčasnosti si môžete vybrať so širokej ponuky dverí, od povrchovej úpravy a to: fólia, laminát alebo v prevedení drevenej dýhy až po kvalitu výplne. Ženy nezabúdajú ani na farebné prevedenie. Farieb je niekoľko tisíc od jednoduchších a klasických až po imitácie dreva. Nezabúdame ani na vzory a skla. Sklo si môžete vybrať farebné, matné alebo číre v rôznych vzoroch a tvaroch, vašej fantázií sa medze nekladú. Ale pravidlom je, že čím väčšia fantázia, tým hlbšie do vrecka. V súčasnosti aj tie najjednoduchšie dvere prinesú nielen úžitok, ale aj jednoduché a pritom nerušené línie do vášho interiéru. Zákazníci často prihliadajú na každý detail a konštrukciu výrobkov, pričom firma by mala pamätať, že zákazníkové uspokojenie je satisfakcia pre spoločnosť, kde si zákazník dvere zakúpil.

Naše predajne v Prešove a Košiciach sú otvorene od 8:00 - 18:00, v sobotu 8:00 - 12:00

Radi by sme vám ponúkli aj tzv. online predaj, poradenstvo a radi vás obslúžime prostredníctvom emailu, online nákupu alebo telefonicky.

Preto nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si online schôdzku poviete, v ktorý deň a čas vám to vyhovuje a my si už na vás nájdeme čas ;-)

Kontakt pre dohodnutie termínov info@dverepodlahy.sk alebo 0907 085 086

Ďakujeme a spolu to zvládneme ;-)

``````````````

Predaj kvalitných interiérových, exteriérových dverí a zárubní, široká ponuka drevených a laminátových podláh za najlepšie ceny na trhu s dlhoročnou zárukou a servisom k tomu. Bonusom pre zákazníkov je kolektív mladých ľudí, ktorí poskytujú komfort v podobe profesionálneho poradenstva s dlhoročnou praxou. Stačí už len kliknúť a vybrať si! Príjemné nakupovanie :-)

Prinášame vám široký výber produktov a služieb

Stručný návod ako nakupovať

Ako správne vybrať dvere a zárubne podľa technických špecifikácií. Máte záujem o nákup dverí podláh a príslušenstva a neviete si rady ako na to ? Ak to robíte prvýkrát a chcete sa zorientovať, prečítajte si v našom článku par užitočný rad. Ak aj potom nebudete vedieť ako na to, neváhajte a kontaktujte nás, radi vám pomôžeme. Pre viac informácií kliknite prosím SEM

Využite naše odborné služby

Nechcete zabíjať čas zháňa ním montážnikov, nechce sa Vám klásť podlahu alebo sa nevyznáte v osadzovaní zárubní? Nechajte to na profesionálov! Využite našu službu odbornej montáže dverí, zárubní či podláh a Vašou jedinou starosťou tak ostane vybrať si ten správny dekor. Montáž Vám radi na ceníme ku každej Vašej objednávke, stačí si len...

Vybrané produkty

Ako správne vyrátať koľko podlahy potrebujem

Máte miestnosť o veľkosti 4,4 x 6,2 bežného metra? Koľko presne podlahy potrebujete?...

 

Príklad objednávky a vybranie správneho množstva podlahy!

Príklad balenie podlahy obsahuje 2,244 m2.

Vaša miestnosť má šírku 4,4 m, dĺžku 6,2 m, šírku vynásobíme dĺžkou, tým nám vzniknú m2.

4,4 x 6,2 = 27,28 m2

Z našej praxe Vám odporúčame objednať o 5 až 10 % podlahy naviac, v závislosti od výrezov, nerovnosť stien a pod.


Teda výsledné metre štvorcové vynásobíte napríklad piatimi percentami - 27,28 m2 x 1,05 % = 28,644 m2.

Čiže počet balení podlahy získame tak, že vydelíme výsledné metre štvorcové, metrami štvorcovými, ktoré obsahuje balenie teda v našom prípade :

28,644 : 2,244 = 12,76 teda zaokrúhlene objednáte 13 balení, keďže sa zvyčajné zaokrúhľuje nahor.

V prípade nejasnosti nás neváhajte kontaktovať radi Vám poradíme.

0907 47 47 41 / info@dverepodlahy.sk


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Recenzia
Vejca
10.02.2020 09:29
Vdaka pomohlo
Ema
04.09.2013 10:21
Dobre
Milan
11.03.2013 10:08
Pomohlo
Zuzana 21
01.10.2012 14:31
Super pomocka
S. Jozef
20.09.2012 18:03
Výhody plávajúcej podlahy

Výhody plávajúcej podlahy

Ak máte neustále otáznik nad výberom podlahy, aj napriek tomu, že výhody oproti iným povrchom – kobercom sú jasné, tu je niekoľko praktických výhod:

 

1.)    izolačné vlastnosti

2.)    príjemný pocit a komfort pri chodení na boso

3.)    podlahy sú vhodné pre alergikov, nezachytávajú prach

4.)    výber z povrchových úprav (laminát alebo drevo)

5.)    rôzne vzory, typy, moderné farebné prevedenia

6.)    jednoduchá a nenáročná údržba

7.)    sú rozoberateľné, spojované nasucho pomocou zámkov vyfrézovaných do hrán lamiel

8.)    pokládka podlahy je nenáročná

9.)    možnosť zakúpiť ihneď príslušenstvo (podložky, lišty..)

10.) dostupné ceny

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!

http://www.dverepodlahy.sk/dverepodlahy/eshop/0/0/5/405-Tesnenie-na-dvere-samolepiac


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZDllMDl