Tieto webové stránky používajú súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu potvrdzujete súhlas s ich používaním.

TOVAR V AKCII

naša cena 151,00 €
skladom
naša cena 4,00 €
skladom

ANKETA

O ktorý tip tovaru mate záujem?

Dvere a Zárubne 42% Podlahy Parkety 24% Kľučky a kovania 18% Montážne prace 17%

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 44,00 €
skladom
naša cena 222,00 €
skladom
naša cena 181,00 €
skladom

NOVINKY

arr3Ďalšia nová pobočka - Vranov nad TopľouNaša spoločnosť sa rozrástla o ďalšiu pobočku. Nová pobočka sa nachádza v meste Vranov nad Topľou na... arr3Nová pobočka v KošiciachDovoľte nám predstaviť vám novu pobočku showroom s predajom interiérových dverí a zárubni ako aj... arr3Montáž prechodového profilu namiesto prahuPraktické vyriešenie vzájomného prepojenia dlažby a laminátovej podlahy prechodovým profilom... arr3Obloženie schodov laminátovou podlahou   ... arr3Vinylová podlaha GERFLOR nová generácia podláhVinylová podlahaVinylová podlaha je umelý materiál známy pod názvom PVC – polyvinylchlorid. V... arr3Dvere ako dobrý spoločník!Keby sa ktokoľvek pokúsil o zmapovanie histórie dverí s využitím historických materiálov, techník,... arr3Ako správne vyrátať koľko podlahy potrebujemMáte miestnosť o veľkosti 4,4 x 6,2 bežného metra? Koľko presne podlahy potrebujete?...   Príklad... arr3Výhody plávajúcej podlahyVýhody plávajúcej podlahy Ak máte neustále otáznik nad výberom podlahy, aj napriek tomu, že...

KONTAKTY

Dvere Podlahy
Exnárova 42 (showroom)
08001 Prešov
tel: 0907 085 086
napíšte nám

Dvere a zárubne / Plechové dvere

ZK plechové dvere sú tvarovou obdobou klasických drevených dverí, skladajú sa z dvoch častí: užšej časti (vane) a širšej časti (veka). Sú hladké, bez požiarnej odolnosti. Jednokrídlové sú štandardne vyrobené z pozinkovaného plechu o hrúbke 0,55 mm (možno použiť aj plech 0,8 za príplatok 17.50 €), dvojkrídlové sú vyrobené vždy z pozinkovaného plechu 0,8 mm, ktorý zaručuje vysokú odolnosť proti korózii a umožňuje použitie takmer všetkých povrchových úprav. Dvere sú osadené zámkom FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V mieste závesov sú dvere zosilnené drevenými au zámku plastovými výstuhami.

Tieto dvere sa vďaka svojím výhodám používajú v rôznom prostredí ako sú kancelárské a administratívne budovy, výrobné priestory, ale aj pre obytné kontajnery a z nich zhotovené modulárne stavby. Vďaka svojmu plášťu z pozinkovaného plechu sa výborne hodia do pivničných priestorov a vlhkého prostredia ako sú napríklad verejné sprchy a bazény. Dvere možno jednoducho udržiavať jednoduchým umytím. Dvere ZK izolované možno použiť aj do vonkajšieho prostredia na rozdelenie vonkajších a čiastočne vykurovaných priestorov ako sú chodby a skladovacie priestory.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 475,00 €

naša cena 445,12 €

skladom


 

naša cena 390,81 €

skladom


 

naša cena 189,98 €

skladom


bežná cena 149,00 €

naša cena 138,92 €

skladom
novinka

OGM4MmU